SMS CUP - informacja za zawodników pozostających w szkole oraz wyjeżdżających na turniej.

Szanowni Państwo, poniżej podajemy informacje dotyczące najbliższego turnieju SMS Cup w Zakopanem.

1. W poniedziałek 24.09 uczniowie przyjeżdżają do szkoły planowo autobusami SMS, lub we własnym zakresie na godzinę 8.45.
2. Trenerzy sprawdzają obecność i gotowość zawodniczek i zawodników do wyjazdu.
3. Wyjazd z SMSu do Zakopanego o godzinie 9.15
4. Planowany powrót w środę około godziny 17.00 (wyjazd z Zakopanego zaplanowany na godzinę 14.00)

Ramowy plan Turnieju SMS CUP Zakopane 24-26 września 2018 r.
Poniedziałek 24.09:
11.30 przyjazd do ośrodka
11.30-12.30 zakwaterowanie w Ośrodku Wypoczynkowym Api
13.15-13.45 obiad
15.45 oficjalne otwarcie turnieju
16.00 rozgrywki sportowe
W programie kolejnych dni każdy z roczników:
1. rozegra turniej piłkarski z rówieśnikami z innych szkół.
2. zrealizuje treści edukacyjne zgodne z podstawą programową.
3. odbędzie wycieczkę do centrum Zakopanego z możliwością wjazdu na Gubałówkę (w zależności od ilości chętnych na wyjazd).
4. spędzi czas przy ognisku.

Koszt wyjazdu ZMNIEJSZYŁ SIĘ O 30 ZŁ od osoby. Wpłaty prosimy dokonywać u trenerów w dniu wyjazdu.
Do jutra (środa 19.09) prosimy o przekazanie trenerom informacji o uczestnictwie córki / syna w wyjeździe.

Jest możliwość wystawienia indywidualnych faktur dla Państwa za wyjazd dziecka. Prosimy o przekazanie trenerowi (przy wpłacie) na kartce danych osoby - firmy, na którą ma być wystawiona faktura.
Przypominamy, że udział w wyjeździe nie jest obowiązkowy.

Informujemy, że pomimo wyjazdu jednego z naszych autobusów na SMS Cup do Zakopanego udało się tak zmodyfikować plan jazdy pozostałych wozów, że uczniowie klas VII i VIII, oraz pozostali uczniowie z klas IV, V, VI będą mogli dojechać na swoje planowe zajęcia autobusami SMS zgodnie z dotychczasowym rozkładem.
Niestety informacja to nie dotyczy uczennic i uczniów dojeżdżających z Siemianowic Śląskich. Osoby te muszą dojechać w tych dniach we własnym zakresie. Decyzja ta wynika z dużo większej liczby osób do przywiezienia na liniach Centrum i Południe.

PLAN DNIA dla zawodników pozostających w szkole.

24.09. poniedziałek:
DOWÓZ AUTOBUSEM SZKOLNYM (POZA LINIĄ SIEMIANOWIC ŚL.)
9.00-10.30 zajęcia sportowe Boisko Hetman Tr. Łąckiewicz-Oślizło, Tr. Musiał (zajęcia łączone kl. IV-VI)

KLASA IVab
10.45-14.30 zajęcia edukacyjne wg planu Librus
14.35-15.20 zajęcia w wychowawcą p. Dąbrowska s.210
15.25-16.10 zajęcia świetlicowe p. Dąbrowska s.210
16.10-17.00 wg potrzeb zajęcia świetlicowe p. Handler s.13

DOJAZD NA MECZE LIGOWE W TYM DNIU REALIZOWANY JEST WE WŁASNYM ZAKRESIE. PROSZĘ ZWOLNIĆ SYNA U PANI PROWADZĄCEJ ZAJĘCIA O ODPOWIEDNIEJ PORZE ,TAK ABY DOJECHAĆ NA MIEJSCE MECZU.

WTORKOWY MECZ PROWADZI TRENER MATEUSZ MIŚTA 783 698 260

25.09. wtorek
DOWÓZ AUTOBUSEM SZKOLNYM (POZA LINIĄ SIEMIANOWIC ŚL.)
9.00-10.30 zajęcia sportowe Basen MEDYK Tr. Łąckiewicz-Oślizło, Tr. Musiał (zajęcia łączone kl. IV-VI)

KLASA IVab
10.45-14.30 zajęcia wg planu Librus
14.35-16.10 zajęcia wychowacze z p. Dąbrowską
16.10-17.00 wg potrzeb świetlica p. Handler

WTORKOWY MECZ PROWADZI TRENER DAMIAN CHOMIUK 883 921 006

26.09. środa
DOWÓZ AUTOBUSEM SZKOLNYM (POZA LINIĄ SIEMIANOWIC ŚL.)
9.00-10.30 zajęcia sportowe sala SMS Tr. Łąckiewicz-Oślizło, Tr. Musiał (zajęcia łączone kl. IV-VI)

KLASY IV-VI
10.45-16.10 zajęcia wg planu Librus
16.10-17.00 wg potrzeb świetlica p. Handler s.13

Rodzicom uczniów wyjeżdżających do Zakopanego przypominamy o konieczności odwołania obiadów na czas wyjazdu bezpośrednią wiadomością sms do Pana Dariusza Grzybowskiego pod numer 605 431 722, zgodnie z procedurą podaną podczas spotkań z rodzicami.​

RZECZY DO ZABRANIA NA WYJAZD

Wyjazd- ponieważ nie mamy jeszcze jednakowego ubioru (dres SMS) chłopcy mogą być ubrani na wyjazd prywatnie. Po ośrodku oraz podczas zwiedzania również będziemy poruszać się prywatnie ubrani.

Proszę spakować legitymację szkolną.

- pobyt na miejscu: proszę pamiętać, że ma pogorszyć się pogoda, proszę zatem o spakowanie więcej rzeczy na zmianę (szczególnie sportowych w przypadku, gdyby podczas rozgrywek jednego dnia padało, aby gotowe były suche rzeczy na kolejne dni). Podobnie rzeczy prywatne, tak aby chłopcy byli przygotowani na spadek temperatury oraz deszcz.

- rozgrywki - gramy w czarnych getrach oraz czarnych spodenkach. Proszę przygotować także ortaliony oraz dresy klubowe na wypadek chłodniejszej temperatury oraz zestaw koszulek bawełnianych Akademii zarówno zielone jak i czarne (możliwe, że będziemy musieli w nich rozgrywać mecze. Liczba koszulek powinna być wystarczająca w układzie 2xzielona 2x czarna.
- buty do grania na sztucznej nawierzchni, ochraniacze, bidon.

- nie ma konieczności zabierania zeszytów oraz książek. Zawodnicy będą realizować zajęcia dydaktyczne z Trenerami na poprzez specjalne przygotowane przez nauczycieli karty pracy. Rzeczy do zabrania w tym zakresie to ewentualnie długopis.

- rzeczy higieny osobistej, klapki do poruszania się po hotelu, ręczniki do kąpieli.

- mniejszy plecak do spakowania rzeczy na boisko lub na miasto.