KNURÓW CUP

• w turnieju biorą udział zawodnicy z rocznika 2009 i młodsi
  • wymiary boiska: ok. 40m x 20 m
  • bramki 3m x 2m
  • drużyny grają po 4 w polu + bramkarz, do turnieju można zgłosić max. 10 zawodników, dodatkowo trener i kierownik zespołu
  • czas gry – mecze 1 x 14 min
  • piłka rozmiar "4"
  • zawodnicy grają w obuwiu halowym
  • Gramy systemem dwóch grup po 4 drużyny. Dwa pierwsze miejsca wchodzą do „LM”, miejsca 3,4, grają w „LE” ( wyniki meczów grupowych nie przechodzą do drugiej fazy).
  • zmiany hokejowe
  • auty wykonywane z ziemi, nogą (brak możliwości wprowadzania piłki bez podania)
  • Bramkarz może wznowić grę po aucie bramkowym tylko do połowy boiska obojętnie w jaki sposób.
  • Kary za niesportowe zachowanie i faule wynoszą 2 minuty lub wykluczenie z meczu.
  • Odległość zawodnika od piłki podczas wznowienia z autu wynosi 2 m. Rzut wolny 5m, rzut karny z 7m.
  • Kolejności miejsc decydują najpierw punkty, potem mecze bezpośrednie, potem bilans bramek, potem strzelone bramki.

Nagrody:

• medal dla każdego zawodnika
  • pamiątkowy puchar lub statuetka dla każdego zespołu
  • dyplomy dla drużyn
  • nagrody indywidualne dla najlepszego bramkarza, zawodnika i strzelca turnieju

Wyżywienie: dla każdego uczestnika przewidziany jest posiłek. Organizator zapewnia napoje na czas trwania turnieju

KOSZT- ok. 35 zł (do potwierdzenia)

POWOŁANIA -

KAUCZKA, MONICA, SOLIK, DORS, MAJEWSKI, ŚRUTWA, GRIKSA, WOLNY, GORAJEK, KOKOSIŃSKI

HARMONOGRAM

1. APN I